Traditsiooniline ühingu Talvepäev, mis omab seekord rahvusvahelist mõõdet toimub juba homme - laupäeval, 1.veebruaril 2014 Tallinnas, Tallink Spa Hotellis! Contest Club Finland'i, OHDX Foundation'i ja ERAÜ ühine talvine seminar toob Tallinna arvukalt osavõtjaid nii Soomest, Skandinaaviast, teistest Euroopa riikidest kui ka kaugemaltki. Välisosavõtjad saabuvad juba reede õhtul, laupäevane seminariprogramm algab aga hotelli konverentsikeskuses kell 10. Kindlasti on päeva üheks naelaks staarkülalise, CQWW DX Contest'i direktori Randy, K5ZD ettekanded! Seminari esialgse kavaga (mõned muudatused ja/või täiendused võimalikud) saate tutvuda siin! Autoga tulijatele - mõistlike hindadega parkla asub naabruses, Logi tänaval - vaata parkimise juhiseid siin!

Seminarist osavõtt on seekord tasuline, aga ES-amatööridele kehtib soodushind 5 eurot (+5 eurot kohvipausi eest, kes soovib), mida saab tasuda sularahas kohapeal osavõtjate registreerimisel. Soodsat lõunat on nt võimalik süüa kõrvalasuvas Tallink Express Hotelli Cafe's, kus Supigalerii pakub maitsvat kõhutäidet.      

Soovitame meie võistlus- ja DX-jahi huvilistel, aga ka kõikidel teistel aktiivsetel amatööridel kindlasti kasutada ülihead võimalust osa saada rahvusvahelise kaaluga üritusest, mis koju kätte tuuakse, näha meie hobi olulisi tegijaid ja sõlmida või uuendada tutvusi piiri taha. Asi on seda väärt! 

Kohtumiseni Talvepäeval!

ERAÜ juhatus