Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis peetakse Eesti raadioamatööride 58. suvelaager juuli esimesel nädalalõpul, s.o. 2.-4.07. Ida-Virumaal, Alujoa puhkekeskuses. Loodame, et olukord COVID-19 viirusega on selleks ajaks niipalju taandunud, et meie suurusega üritusi saab korraldada - kindlasti hoiame teid pidevalt arengutega kursis. Majutust on seekord laagris ligi 60-le, broneeringu soovid edastage ES6QC-le. Vaata selgitavat majutusinfot siin! Nagu ikka, siis kokkutuleku avamine on laupäeval, 3.juulil kl 11:00 - aga laagrilised on oodatud juba reedeks, 2. juuliks!

Ühtlasi plaanime laagriplatsil läbi viia ka lühikese ERAÜ üldkoosoleku. Kokkutuleku täpsema ajakava avaldame juunis.

Kohtumiseni Virumaal!

ERAÜ juhatus

Eesti lühilaine välipäev toimub tavapäraselt juuni esimesel laupäeval, s.o. 5.juunil algusega kell 16:00 Eesti aja järgi. LL-välipäeval töötatakse vaid 80m lainealal, kahes tööliigis (CW ja SSB) ning oluline on tähele panna, et välitingimustes võistlevad jaamad kasutaksid õigesti oma kutsungi järelliidet vastavalt võistlusklassile! Meenutame, et võistlusel on ka kordajate süsteem, kordajaks on maakonna tähis raporti osana. Tutvu ajakohastatud välipäeva reeglitega alltoodud lingil.

Tutvu võistluste reeglitega siin!

Arvutiga võistlemiseks soovitame kasutada kas N1MM+ tarkvara, mille seadistamist vaata siin või DXLog-i, mille seadistamist vaata siin! 
 
Kohtumiseni "põllul"!

LL-toimkond 
 

Eesti Lahtised LL-meistrivõistlused on sellel aastal taas peetud, täname aktiivse osavõtu eest! Aruannete esitamise tähtaeg oli 1.mai, hiljem laekunud aruandeid arvestatakse kontroll-logidena.

Vaata pakutud tulemusi ES Open'i kodulehel siin!

Kohtumiseni tuleval aastal!

LL toimkond 

 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2021.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2021:  Tutvu LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

         Etappide tulemused 2021: 

  2021. aasta  jooksev kokkuvõte

 

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV uus veebirakendus)

          Etappide tulemused 2021:

          2021. aasta jooksev kokkuvõte

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill