Teavitame, et ERAÜ QSL-talitus aadressil Rävala pst 8, Tallinn on taas avatud. Büroo töötab tavapäraselt, st kolmapäeviti kell 14:30 kuni 18:00 - ruum B111.

ERAÜ juhatus 

Eesti lühilaine välipäev toimub tavapäraselt juuni esimesel laupäeval, s.o. 6.juunil algusega kell 16:00 Eesti aja järgi. LL-välipäeval töötatakse vaid 80m lainealal, kahes tööliigis (CW ja SSB) ning oluline on tähele panna, et välitingimustes võistlevad jaamad kasutaksid õigesti oma kutsungi järelliidet vastavalt võistlusklassile! Meenutame, et võistlusel on ka kordajate süsteem, kordajaks on maakonna tähis raporti osana. Tutvu ajakohastatud välipäeva reeglitega alltoodud lingil.

Tutvu võistluste reeglitega siin!

Arvutiga võistlemiseks soovitame kasutada N1MM+ tarkvara, mille seadistamist vaata siin!

Kohtumiseni "põllul"!

LL-toimkond 
 

COVID-19 viirusepuhangu ning kehtestatud eriolukorra tõttu ära jäänud üldkoosoleku uuest toimumisest teavitame esimesel võimalusel!

Sama kehtib ka kavandatava suvise kokkutuleku kohta - on juba selge, et selle läbiviimine juuni lõpu kuupäevadel ei ole võimalik - uus broneering on pandud augusti kolmandale nädalalõpule (14.-16.08). Selle tegeliku toimumise otsustame siis, kui on olemas täpne info ürituste lubamise ja nende läbiviimise võimalike piirangute kohta.

Püsige terved!

ERAÜ Juhatus

 

Raamat meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja on peagi valmimas - tekstid on juba edastatud keeletoimetamisele, praegu tegeletakse fotode süstematiseerimisega ning varsti algab ka teose küljendamine-kujundamine. Raamatu ilmumine on planeeritud juulisse, seega, kui augustis õnnestub (loodetavasti) pidada kokkutulekut, siis on võimalik trükivärsket raamatut juba saada! Siinkohal kutsume veelkordselt kõiki neid, kes pole veel oma panust andnud, seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha. Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus

Eesti Lahtised LL-meistrivõistlused on sellel aastal taas peetud, täname aktiivse osavõtu eest! Aruannete esitamise tähtaeg oli 1.mai. 

Kuni võistluse lõpptulemuste selgumiseni tutvu pakutud (kontrollimata) tulemustega ES Open'i kodulehel http://esopen.eu/  (tnx ES1TU!)

Kohtumiseni tuleval aastal!

LL toimkond 

 

Kutsume kõiki üles täiendama nii LL kui ULL edetabeleid oma värskete tulemustega! Igaüks saab ise edetabelite keskkonnas kasutajaks registreeruda ning oma LL tulemusi (DXCC maade ja IOTA saarte arvestus, aga ka erinevate ES "peanahkade" arvestus) ja ULL tulemusi (maad, väljad, ruudud, ODX sided) üles laadida. Uuendusena on nüüd LL edetabelitesse võimalik sisestada ka oma digi-tööliikide (kõik ühes arvestuses, k.a. FTn) tulemused! 
 
Vaata LL edetabelite täitmist siin!

Vaata ULL edetabelite täitmist siin!
 
Teie täiendusi oodates,

LL ja ULL toimkonnad

 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2020.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2020:  Tutvu uuendatud LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

2020. aasta jooksev kokkuvõte

          Etappide tulemused 2020: 

 I etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafikud
 II etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafikud
 III etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafikud
 IV etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafikud


  


Etappide tulemused 2020:

           jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai