Eesti LL KV 2024. a hooaja kolmas etapp toimub eeloleval laupäeval, 2. märtsil. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.   

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva, logi saab üles laadida LLKV veebirakenduses siin! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Rohkele osavõtule lootes,

LL toimkond

Kevadise ühingu üldkoosoleku eel soovib ERAÜ oma liikmetelt tagasisidet ning ettepanekuid valitavale ühingu uuele juhatusele ERAÜ edasiseks arendamiseks. Samuti soovime laiendada seda aktiivi, kes oleks nõus panema õlga alla ja panustama meie hobiga seotud tegevustesse.  

Vasta ERAÜ küsitlusele siin!

Ülaltoodud lingil küsitlusele vastamine eeldab Google'i konto olemasolu. Kui seda ei ole (ja ei soovi ka teha), siis on sul ka võimalus alla laadida küsitluse doc-fail ja vastata selles. Täidetud faili palume saata e-postiga ERAÜ juhatuse aadressile erau[ät]erau.ee 

Palume küsitlusele vastata veebruari kuu jooksul!

Kokkuvõtted küsitlusest teeme aprillis toimuval ERAÜ üldkoosolekul.

Loodame aktiivset vastamist!

ERAÜ juhatus

ERAÜ 26. Talvepäev, mis peeti 3.veebruaril Tallinna teletornis läks igati korda - tehnika alt ei vedanud (tnx ES3VI, ES4RAO ja Levira!) ning osavõtt oli arvukas - 81 registreerunut saalis ja veebiülekannet jälgimas üle 100 huvilise! Loodetavasti said kõik veidi uusi teadmisi ning praktilisi soovitusi. Talvepäeva ettekannete faile ning esinejate videosid saab järelvaadata meie kodulehel Ürituste rubriigis Talvepäevade osas.
 

Tänud kõikidele ettekandjatele ning ka kuulajatele-osalejatele aktiivse kaasalöömise eest!
 
ERAÜ juhatus

Ilmunud on 2023. aasta ES-QTC! Nagu varemgi, on alla võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 8M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline versioon (ca 48M, pildid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!). ES-QTC mustvalge paberversioon, mida trükime piiratud koguses, on saadaval QSL-büroost.   
 
ES-QTC-2023-veeb             ES-QTC-2023-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus
 
Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt 2024. aasta liikmemaksu tasumist! Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2024.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud".

Tänades,

ERAÜ juhatus