Meie traditsiooniline talvine tehnikapäev toimus laupäeval, 2.veebruaril Tallinnas, Tallinna Teletorni konverentsikeskuses. Osavõtt oli arvukas, kohal oli üle 70 huvilise, lisaks jälgis meid interneti vahendusel veel üle 50 vaataja - siinkohal ülekande eest tänu Levirale ning Villile (ES3VI) ja Raole (ES4RAO)!

Ettekannete loetelu ning ürituse ajakava vaata siin!    
  
Ülevaadet 21. Talvepäevast ja ettekannete kokkuvõtteid vaata siin!

Kohtumiseni Talvepäeval 2020!
 
ERAÜ juhatus

 


Eesti LL KV 2019.a. hooaeg on alnud ja kaks etappi on juba peetud! Reeglites on üks muudatus - iga CW side eest saab nüüd sarnaselt SSB sidega 1 punkti! Arvutiga võistlemiseks soovitame N1MM-i, millele on olemas ka sobiv seadistus (uuendage udc faili või parandage endal failis ise punktide arvestus!). Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus)! 
 
Eelmise aasta koondtulemusega ning 2019.a. I etapi tulemusega saab tutvuda siinsamas avalehel veidi allpool. Samas on ka link LL KV kodulehele, mille abil on võimalik oma logi arvestuse jaoks üles laadida ning ka näha kõikide logi saatnud jaamade pakutud tulemusi. 
 
Tutvuge veidi uuendatud võistluse juhendiga siin!

Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga! (Lapsevanemad, võtke see teadmiseks!) 

Edukat võistlemist!

LL toimkond

 

 

Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ühingu 2019.a. liikmemaks tuli tasuda eelmise aasta lõpuks - täname kõiki, kes seda õigeaegselt tegid! Teistelt ootame aga võlgnevuse kiiret likvideerimist! Vastavalt Türi üldkoosoleku otsusele on liikmemaksu summa tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 
 
Tänades,

ERAÜ juhatus

Vaata Eesti raadioamatööri 2019.a. kalendrit siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!

2018. aasta kokkuvõte

Etappide tulemused 2019:

2019. aasta jooksev kokkuvõte

I etapp: Tulemused | Koondlogi
   

 
 

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubelil oleks tore see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus