Eesti Lahtised LL-meistrivõistlused on sellel aastal taas peetud, tänud kõikidele osavõtjatele! Aruanded tuleb saata hiljemalt 1.maiks e-posti aadressile või laadida oma logi üles ES Open'i kodulehel http://esopen.eu/  (tnx ES1TU!)

NB! Logi vormistamisel ärge unustage märkimast võistlusklassi ning ka klubilist kuuluvust (klass F)! Samuti on teretulnud kõik kommentaarid ja ettepanekud (via Soapbox).

Vaata ES Open'i täielikku juhendit siin!

Kõiki logisid oodates,

LL toimkond 

Ilmunud on 2018. aastat kokkuvõttev ES-QTC elektroonne väljaanne. Alla on võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 6M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 48M) versioon (pildid ja tabelid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!).   
 
ES-QTC-2018-veeb            ES-QTC-2018-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus

13.aprillil Türil toimunud ühingu üldkoosolekul oli esindatud 70 ERAÜ liiget (kohal 39 ja volitusi 31), seega oli koosolek vastavalt põhikirjale otsustusjõuline. Koosolekul anti liikmetele ülevaade ühingu juhatuse tööst eelnenud perioodil, kinnitati eelmise aasta majandustegevuse aruanne ning võeti vastu 2019.a. eelarve. 2020.a. ühingu liikmemaksude suurusi otsustati mitte muuta. Koosoleku poolt kinnitatud 2019.a. eelarve on saadaval kodulehe registreeritud liikmete sektsioonis, protokoll avaldatakse veidi hiljem.

Kõigile osalenutele suur tänu aktiivse kaasalöömise eest!

ERAÜ juhatus

 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2019.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2019:  Tutvu uuendatud LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!
  
Etappide tulemused 2019: 

2019. aasta jooksev kokkuvõte

I etapp: Tulemused | Koondlogi
II etapp: Tulemused | Koondlogi
III etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafik

 

 

 
 

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubeli järgselt (juubeliks kahjuks ei õnnestunud...) oleks tore ka see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus