Seekordne, 6.veebruaril veebiülekandena toimunud talvepäev läks igati korda - tehnika alt ei vedanud (tnx ES3VI, ES2VL ja ES4RAO!) ning sadakond huvilist said uusi teadmisi Log4OM logiprogrammist ja 4O3A uuematest võistlusjaama arendustest. Programmi lõpetas meenutus aastate taha - meeleolukas videofilm ES2Q Keri saare ekspeditsioonist 2008. a (ERR), kus ka mõned paraku meie seast juba lahkunud mehed veel tegusid tegid...

Ettekannete videosalvestused (failid päris suured!) on kas alla laaditavad või brauserist otse mängitavad - vt siin - aga loodame peagi tuua teieni ka mingi parema lahenduse. 

Tänud aktiivse kaasalöömise eest!
 
ERAÜ juhatus

NRAU-Baltic Contest'i lõplikud tulemused on juba saadaval! Kohtuniketöö tehti LRAL LL toimkonna poolt. Aga suur tänu läheb ka Aadule (ES1TU) toreda ning informatiivse NRAU-Balti võistluse veebilehe eest! 

Vaata NRAU-Baltic 2021 tulemusi siin!

Õnnitlused parimatele ja tänud kõikidele, kes osalesid! 
 
LL toimkond

 
Ilmunud on 2019. ja 2020. aasta ühine ES-QTC (tõsi, 2020. a karikavõistluste tulemusi selles veel pole). Nagu varemgi, on alla võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 10M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 67M) versioon (pildid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!). ES-QTC mustvalge trükiversioon on saadaval (neile, kes arvutiga ja internetiga pole väga "sina peal") QSL talituses. QTC postitamiseks leppige see Aivega (ES2YW) eraldi kokku.   
 
ES-QTC-2020-veeb            ES-QTC-2020-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus
Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt 2021. aasta liikmemaksu tasumist! Palju tänu kõikidele, kes seda on juba teinud!
Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2021.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 

Tänades,

ERAÜ juhatus 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2021.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2021:  Tutvu LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

         Etappide tulemused 2021: 

  2021. aasta  jooksev kokkuvõte

 

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV uus veebirakendus)

          Etappide tulemused 2021:

          2021. aasta jooksev kokkuvõte

          jaanuar ; veebruar