Meie traditsiooniline talvine tehnikapäev toimub 2.veebruaril Tallinnas, Tallinna Teletorni konverentsikeskuses. Kuid mitte ainult - meile on lubatud põnevaid ekskursioone ka teletorni korrustele, kuhu tavakülastaja ei pääse ning Levira saatekeskusesse, et näha kaasaegset tele-raadio saateaparatuuri ja saada asjakohaseid selgitusi. Kuigi Karl, ES7ARL on lubanud taas teha saalist ka online videoülekannet, ei asenda see kindlasti "oma silmadega nähtut", seega, kasutage niisugust harukordset võimalust ja tulge kohale! Uksed on meile lahti alates 9-st, hommikukohvi saab 9:30-st ning ürituse algus on kell 10. Ettekannete loetelu ning ajakava avaldame peagi.    
  
Kohtumiseni Teletornis!
 
ERAÜ juhatus

 


Eesti LL KV 2019.a. hooaeg on alnud, võistluste jaanuari etapp peeti laupäeval, 5.jaanuaril! Reeglites on üks muudatus - iga CW side eest saab nüüd sarnaselt SSB sidega 1 punkti! Arvutiga võistlemiseks soovitame N1MM-i, millele on olemas ka sobiv seadistus (uuendage udc faili või parandage endal failis ise punktide arvestus!). Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus)! 
 
Eelmise aasta etappide ning aasta koondtulemusega saab tutvuda siinsamas avalehel veidi allpool. Samas on ka link LL KV kodulehele, mille abil on võimalik oma logi arvestuse jaoks üles laadida ning ka näha kõikide logi saatnud jaamade pakutud tulemusi. 
 
Tutvuge veidi uuendatud võistluse juhendiga siin!

Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga! (Lapsevanemad, võtke see teadmiseks!) 

Edukat võistlemist!

LL toimkond

 

 

Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et on kätte jõudnud aeg ühingu 2019.a. liikmemaksu tasumiseks. Vastavalt Türi üldkoosoleku otsusele on liikmemaksu summa tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 
 
Õigeaegsete tasumiste eest tänades,

ERAÜ juhatus

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubelil oleks tore see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus