Teavitame, et ERAÜ juhatus otsustas seoses Venemaa jätkuva sõjategevuse ning invasiooniga Ukrainas jätta 15.aprillil toimuma pidanud käesoleva aasta Eesti lahtised lühilaine meistrivõistlused (ES Open) ära. Ühtlasi loodame, et me saame kõiki amatööre paluda ES Open-st osa võtma tuleval aastal!

ERAÜ juhatus ja LL toimkond

Eesti LL KV 2023. a hooaeg on täies hoos, võistluste 3. etapp toimus laupäeval, 4. märtsil. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.   

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva, logi saab üles laadida LLKV veebirakenduses siin! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Kõikidele edukat võistlemist!

LL toimkond

ERAÜ 25. Talvepäev, mis peeti 4.veebruaril läks igati korda - tehnika alt ei vedanud (tnx ES3VI, ES4RAO ja Polütehnikumi tiim!) ning ligi 150 (saalis 67 ja veebiülekannet jälgimas üle 80!) huvilist said uusi teadmisi ning praktilisi soovitusi. Talvepäeva ettekannete failid on juba vaadatavad meie kodulehel Ürituste rubriigis ja videosalvestused avaldame sealsamas peagi. 
 

Tänud aktiivse kaasalöömise eest!
 
ERAÜ juhatus

Morsekursused Nõmme huvikoolis jätkuvad ka alanud aastal igal teisipäeval - tule kohale või kuula kursust Skype'i huvigrupi vahendusel. Algus kell 18.30. Kõik senised kursuste salvestused on aga leitavad SIIT! 

Edu morseoskuste omandamisel!

ERAÜ juhatus 

Vaata Eesti raadioamatööri 2023.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2023 hooaeg:
           Etappide tulemused 2023:

          Logi saatmine veebi kaudu 

        
         
          2023. aasta jooksvad tulemused

          Etappide tulemused 2023:

          jaanuar ; veebruar