Covid'i piirangute tõttu toimub meil ka seekordne talvepäev veebiseminari vormis. Sättige end mõnusasti arvutite ette veebruari teisel laupäeval, s.o 12.veebruaril kell 11.00. Kavas - ES2HV jätkab jaamapäeviku programmi Log4OM tutvustamist, jagades väärt näpunäiteid selle igapäevasest kasutamisest. ES1QV on lubanud rääkida võistlemisest FT8/FT4 tööliikidega ja WSJT-X'i ühendamisest tuntumate võistlusprogrammidega (nt N1MM+). ES5PC annab ülevaate uue Yaesu transiiveri, FTdx101 omadustest ja selle seadistamisest igapäevaseks mugavaks kasutamiseks - eelkõige just digisidet silmas pidades. Eeltoodu on praegu veel esialgne ning siia võib tulla ka täiendusi!

Veebinari lingi aadressi avaldame mõned päevad enne üritust. 

Kuulmiseni-nägemiseni talvepäeva veebiseminaril!
 
ERAÜ juhatus

Eesti LL KV 2022. a hooaeg startis taas 8. jaanuaril. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin. NB! Käesolevast hooajast on taas CW side 2 punkti ja SSB side 1 punkt! 

Aruannete saatmise (üleslaadimise) tähtajaks on 7 päeva! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Edukat võistlemist!

LL toimkond

Ilmunud on 2021. aasta ES-QTC! Nagu varemgi, on alla võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 9M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 39M) versioon (pildid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!). ES-QTC mustvalge trükiversioon (mida saab QSL büroost) ilmub jaanuaris ja sellest teavitame täiendavalt.   
 
ES-QTC-2021-veeb            ES-QTC-2021-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus
 
Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt 2022. aasta liikmemaksu tasumist. Suur tänu kõigile, kes seda on juba teinud! Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2022.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 

Tänades,

ERAÜ juhatus 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2022.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2022 hooaeg (NB! Muutus CW sidepunkti arvestus!):


          Etappide tulemused 2022: 
 

    • I etapp: 
 
ULL-KV 2022 hooaeg: Tutvu ULL-KV juhendiga siin!

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV veebirakendus)

          
2021. aasta kokkuvõte klasside kaupa

          2021. aasta kokkuvõte sagedusalade kaupa

         
          Etappide tulemused 2022: