Meie traditsiooniline talvine tehnikapäev toimub laupäeval, 1.veebruaril Tallinnas. NB! Seni teavitatud toimumiskoht on muutunud - ootame teid Rävala 8 ärimajja (Rävala pst 8, nn II korruse voldiksaalid) - ürituse algus on kl 10, aga tavapäraselt on võimalik koguneda juba varem. Kuna ärimajas endas ei ole toitlustamise võimalust, siis hommikukohvi osas on läbi räägitud Kaubamaja tn-l asuva Energia kohvikuga (kohe ümber nurga), kus saate osta pirukaid, salatit, kohvi jne. Ka lõuna on kokku lepitud, st neil on meie "söötmiseks" varud olemas. Kuna samas hoones asub ka meie QSL-büroo, siis on hea võimalus ka seda külastada, võtta ja tuua kaarte jne. ES4RAO on lubanud teha üritusest ka online videoülekande - lingi info edastame peagi. Ümbermaailma-purjetaja Uku Randmaa on aga lubanud kaasa võtta oma reisiraamatuid, seega saaks neid seal koos autogrammiga ka soetada.

Tutvu talvepäeva ajakava ning ettekannetega siin!

Parkimine on nt hoone sisehoovis (sissesõit Estonia pst-lt, M-parkimine, erinevad tsoonid) või Rävala parkimismajas.

Kohtumiseni Talvepäeval 2020!
 
ERAÜ juhatus

 


Eesti LL KV 2020.a. hooaeg on alanud, esimene etapp oli 4.jaanuaril. Reeglites on üks täiendus - aasta kokkuvõttes autasustatakse ka parimat QRP (kuni 10W) jaama! Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus)! 
 
Eelmise aasta koondtulemustega saab tutvuda siinsamas avalehel veidi allpool. Samas on ka link LL KV kodulehele, mille abil on võimalik oma logi arvestuse jaoks üles laadida ning ka näha kõikide logi saatnud jaamade pakutud tulemusi. 
 
Tutvuge veidi uuendatud võistluse juhendiga siin!

Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga! (Lapsevanemad, võtke see teadmiseks!) 

Edukat võistlemist!

LL toimkond

 

Uus aasta on alanud - tuletame meelde, et ühing ootab liikmemaksude tasumist! 
Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2020.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 

Tänades,

ERAÜ juhatus
 

Juhime tähelepanu, et ERAÜ QSL-talitus ei asu enam Tallinna Polütehnikumis, vaid see on kolinud uuele aadressile büroohoones Rävala 8, Tallinn (kesklinnas, Kaubamaja lähistel). Lahtiolekuajad on endised, st kolmapäeviti alates kl 14:30-st. Büroo ruumi (Rävala 8 B korpuse 1.korrusel, ruum nr B111) paiknemise skeemi hoones leiate QSL-talituse artikli juurest (vt lõpus kontaktid) - vt siin!

Kohtumiseni QSL-büroos!

ERAÜ juhatus

 

         Vaata Eesti raadioamatööri 2020.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2020:  Tutvu uuendatud LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

2019. aasta kokkuvõte

         Etappide tulemused 2020: 


  


Etappide tulemused 2020:

          jaanuar


  
 

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubeli järgselt (juubeliks kahjuks ei õnnestunud...) oleks tore ka see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus