Teavitame, et hea võimalus sooritada raadioamatööri eksamit avaneb taas 8. detsembril Tallinna Polütehnikumis, ruumis A415. Algus kl 17.00! Eksamile pääsemiseks palume eelnevalt saata vastav avaldus e-posti aadressile  

Loe edasi...

Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt hiljemalt käesoleva aasta lõpuks järgmise aasta liikmemaksu tasumist. Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2023.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". 

Tänades,

ERAÜ juhatus 

Oleme alustanud morsekursustega, mis viiakse läbi Nõmme huvikoolis (Tallinn, Vikerkaare 10 - Nõmme ujula taga) ruumis 318 teisipäeviti kell 18.30 (NB! uus aeg alates detsembrist!) - esimesed kuus kursust on juba toimunud, järgmine kursus on 6.detsembril. Kursust juhendab Aleksander, ES1OX. Kursustele saab jätkuvalt registreeruda läbi interneti SIIN!  On tekkinud UUS võimalus kursusest osa saada ka Skype'i vahendusel - selleks tuleks liituda Skype'i grupiga ES1N - Morsekursus Nõmme huvikoolis! Siit on võimalik alla laadida helifaile ning kuulata teisipäeva õhtul õppetööd ka online'is.   

Plaanis on esimene õppetsükkel läbi viia aasta lõpuni (viimane kursus sellel aastal 20.dets), huvi korral jätkame ka uuel aastal!

Edu morseoskuste omandamisel!

ERAÜ juhatus 

Kindlasti on meie hulgas neid hobikaaslasi, kellel seni puudub Eesti raadioamatööride ajalugu käsitlev mahukas teos. Kuid just nüüd on sobiv aeg teha endale või sõbrale tore aastalõpukingitus ning see raamat soetada! Loe lähemalt antud teosest ning sellest, kuidas seda osta saab SIIT!

Head lugemist!

ERAÜ juhatus 

ERAÜ mõistab üheselt ja otsustavalt hukka Vene vägede invasiooni Ukrainas ning kutsub kõiki Eesti amatööre ajutiselt peatama sidepidamist Venemaa amatöörjaamadega - saades samas aru, et meie Vene kolleegid ei ole kuidagi sellise olukorra kujunemises süüdi. Oleme solidaarsed Ukraina amatööridega ja kogu Ukraina rahvaga nende ennastsalgavas võitluses oma kodumaa vabaduse eest!

Teavitame, et ERAÜ üleskutsega on ametlikult ühinenud ka Leedu raadioamatööride ühing (LRMD).  

Slava Ukraini!

ERAÜ juhatus

Vaata Eesti raadioamatööri 2022.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2022 hooaeg (NB! Muutus CW sidepunkti arvestus!):
Tutvu LL-KV juhendiga siin!

NB! Logi saatmine veebi kaudu praegu ei toimi, palume aruanded saata 
e-postiga aadressile minitest[ät]erau.ee
 
 
           

Etappide tulemused 2022: 

   2022. aasta jooksev kokkuvõte

 
ULL-KV 2022 hooaeg: Tutvu ULL-KV juhendiga siin!

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV veebirakendus)

        
         
          2022. aasta jooksev kokkuvõte         

          Etappide tulemused 2022:

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai ; juuni ; juuli 
          august ; september ; oktoober ; november