ULL toimkond on värskendanud Eesti ULL esiksidede (DXCC maade kaupa) tabelid, mida saab vaadata alltoodud linkidel. Ühtlasi kutsume kõiki amatööre üles kontrollima ka enda logisid - äkki on teil mõni maa varem töötatud, kui see on vastava bändi tabelis toodud või leidub teil maid, mida nt tabelis üldse pole! Andke sellest teada ES2NJ-le e-posti kaudu (es2nj[ät]erau.ee).  

Esiksidede tabelid leiad siin: 

50MHz ; 70MHz ; 144MHz ; 432MHz ; 1296MHz ; 2.3GHz ja kõrgemad


ULL toimkond

Sügisene rahvusvaheline võistlushooaeg on taas ukse ees. Tutvu uuendatud CQWW DX Contesti Baltimaade võrdlustabelitega ja vali omale sobiv võistlusklass! Tabelis on kindlasti parandamisruumi, seda eriti QRP poolel. Meenutame ka, et võistluste aruannete esitamise tähtaeg on 5 päeva!

Vaata edetabeleid siin:  CQWW RTTY      CQWW SSB       CQWW CW

Edukat võistlemist!   

LL toimkond

Eesti LL KV 2023. a sügishooaeg sai hoo sisse etapiga laupäeval, 2. septembril. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.   

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva, logi saab üles laadida LLKV veebirakenduses siin! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Edukat võistlemist!

LL toimkond

Vaata Eesti raadioamatööri 2023.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2023 hooaeg:
           Etappide tulemused 2023:

          Logi saatmine veebi kaudu 
        
         
          2023. aasta jooksvad tulemused

          Etappide tulemused 2023:

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai ; juuni ; juuli
          august ;