Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis peetakse Eesti raadioamatööride 58. suvelaager juuli esimesel nädalalõpul, s.o. 2.-4.07. Ida-Virumaal, Alujoa puhkekeskuses. Majutust on seekord laagris ligi 60-le, broneeringu soovid edastage ES6QC-le. Vaata selgitavat majutusinfot siin! Nagu ikka, siis kokkutuleku avamine on laupäeval, 3.juulil kl 11:00 - aga laagrilised on oodatud juba reedeks, 2. juuliks! Laagrist osavõtu tasud on tavapärased - ERAÜ liige 15 eur, tema pereliige 10 eur, lapsed 5 eur, külalised 20 eur. Tasu sees on ka laupäevane supp ja vimpel (v.a. pereliikmel ja lapsel). Võimalus on soetada ka kokkutuleku sümboolikaga T-särk. 

Kokkutuleku täpsema ajakavaga tutvu siin! Alujoa paikneb maalilise Toila Oru lossipargi lähistel - kes pole varem käinud, siis seda paika TASUB külastada! Vaata lühitutvustust Oru pargist siin! 

Kohtumiseni Virumaal!

ERAÜ juhatus

Eesti raadioamatööride 58. suvelaager Ida-Virumaal sai edukalt peetud! Suviselt ilus ilm tõi kokku peaaegu 200 laagrilist ning kõik kes osa võtsid, said kindlasti palju positiivseid emotsioone. Lisaks tavapärasele kokkutuleku programmile viisime laagris läbi ka lühikese ühingu üldkoosoleku, kus valisime ühingule juhatuse järgmiseks 3-aastaseks perioodiks.
 
Rohkem infot ning pildigaleriid vaata siit!

Kohtumiseni tuleval aastal Lääne-Virumaal!

ERAÜ juhatus