Eesti raadioamatööride 60. suvelaager peetakse seekord juuli keskel, 14.-16.07. Valgamaal, Torupilli talus. Kokkutuleku avamine on laupäeval, 15.juulil kl 11:00 - aga laagrilised on oodatud juba reedeks, 14. juuliks - plaanime sellel aastal reedesse tavapärasest ka rohkem tegevusi! Reedene programm algab juba kl 16 erinevate töötubadega logiprogrammide ning transiiverite kokkuseadistamisest (võtke oma pillid ning notebookid kaasa!), samuti on plaanis minitransiiverite näitus-ülevaade (samuti pillid kaasa!). Arutame ka Eesti raadioamatörismi 100. juubeli tähistamist tuleval aastal ning töötamist eelseisvatel Eesti ULL meistrivõistlustel. Lubatud on ka harivat ettekannet mastironimise ohutustehnikast. Laupäeva õhtusse mahub aga meeleolukas kontsert võõrustajate poolt ning juubeli tähistamine suupistete ja suure tordiga.

Laagrist osavõtu tasud
ERAÜ liige 15 eur,
tema pereliige 10 eur,
lapsed 5 eur,
külalised 25 eur.

Tasu sees on ka laupäevane supp ja vimpel (v.a. pereliikmel ja lapsel). Võimalus on soetada ka kokkutuleku sümboolikaga T-särk. Kokkutuleku täpsemat ajakava vaata siin!

Neile kes tulevad põhja poolt on kohale jõudmise juhend SIIN.

Kohtumiseni Valgamaal!

ERAÜ juhatus

Eesti raadioamatööride 60. suvelaager Valgamaal Torupilli talus sai edukalt peetud! Suviselt ilus ilm ja laagritraditsiooni juubel tõi seekord kokku üle 200 osavõtja. Nende seas muidugi arvukalt põhjanaabreid, kuid esindatud olid ka teised Baltimaad. Ühine arvamus oli, et laager läks igati korda, oli piisavalt üritusi kui ka aega omavahel muljetada. Laupäeva õhtu naelaks kujunes taluperemehe soolokontsert erinevatel pillidel, millele järgnes ühine õhtusöök suure juubelitordiga.   
 
Vaata esimesi pildigaleriisid ja videoklippe ürituste rubriigis siin! 

Kohtumiseni järgmisel suvel - sihikul on Pärnumaa!

ERAÜ juhatus