JAANUAR 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.01.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

07.01.

ES LL KV 1. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

10.01.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

12.01.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

15.01.

NRAU Baltic Contest

06:30-08:29

SSB

15.01.

NRAU Baltic Contest

09:00-10:59

CW

17.01.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

19.01.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

24.01.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

27.-29.01.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

CW

 

 

VEEBRUAR 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.02.

ERAÜ Talvepäev

Algus 10:00 EA

Tallinna Polütehnikum

07.02.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.02.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.02.

ES LL KV 2. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

11.-12.02.

CQ WW RTTY WPX Contest

00:00-23:59

RTTY

14.02.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.02.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

18.-19.02.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

CW

21.02.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

24.-26.02.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

SSB

28.02.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

 

 

MÄRTS 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.03.

ES LL KV 3. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

04.-05.03.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

SSB

07.03.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.03.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.03.

ES käsivõtmevõistlus 1. etapp

06:00-06:44

CW

14.03.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.03.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.03.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

25.-26.03.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

SSB

28.03.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

 


APRILL 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.04.

ES LL KV 4. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

04.04.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.04.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.04.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.04.

ES Open HF Championship (kui toimub?)

05:00-08:59

CW,SSB

18.04.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.04.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

22.04.

ERAÜ üldkoosolek

Algus 11:00 EA

Türi

25.04.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 

MAI 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.05.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

06.05.

ES LL KV 5. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

09.05.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.05.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.05.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.05.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.-21.05.

Baltic Contest (kui toimub?)

21:00-01:59

CW,SSB

23.05.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

27.-28.05.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

CW

 

 

JUUNI 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.06.

ES LL välipäev

13.00-14.29

CW,SSB

06.06.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.06.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.06.

ES käsivõtmevõistlus 2. etapp

05:00-05:44

CW

13.06.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.06.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.-18.06.

IARU REG1 50MHz Contest

14:00-13:59

CW,SSB, FM

20.06.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

27.06.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 

JUULI 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.07.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.-09.07.

IARU HF Championship/WRTC

12:00-11:59

CW,SSB

11.07.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.07.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.-16.07.

ERAÜ 60. suvine kokkutulek

 

Valgamaa

18.07.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.07.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

25.07.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

29.-30.07.

IOTA Contest

12:00-11:59

CW,SSB

* ULL Välipäev/meistrivõistlused on juulist üle viidud augustisse!


AUGUST 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.08.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

05.08.

European HF Championship (kui toimub?)

12:00-23:59

CW,SSB

08.08.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.08.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.-13.08.

WAE DX Contest

00:00-23:59

CW

15.08.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.08.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

19.-20.08.

ES ULL MV/Välipäev (veel otsustamisel!)

erinevad tuurid?

CW,SSB,FM

19.08.

LY VUSHF Contest

17:00-22:59

CW,SSB,FM

22.08.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

26.-27.08.

WW Digi DX Contest

12:00-11:59

FT4,FT8

 

 

SEPTEMBER 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.09.

ES LL KV 6. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

02.-03.09.

IARU REG1 VHF Contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

05.09.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

09.09.

ES käsivõtmevõistlus 3. etapp

05:00-05:44

CW

09.-10.09.

WAE DX Contest

00:00-23:59

SSB

12.09.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.09.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.-17.09.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

CW

19.09.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

21.09.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

23.-24.09.

CQ WW RTTY DX Contest

00:00-23:59

RTTY

26.09.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 

OKTOOBER 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.10.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

07.10.

ES LL KV 7. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

07.-08.10.

IARU REG1 UHF/Microwave contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

10.10.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.10.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.-15.10.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

SSB

17.10.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

19.10.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

21.-22.10.

Worked all Germany Contest

15:00-14:59

CW,SSB

21.-22.10.

Scouts Jamboree On The Air (JOTA) activity

   

24.10.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

28.-29.10.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

SSB

 


NOVEMBER 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.11.

ES LL KV 8. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

04.-05.11.

WAE DX Contest RTTY

00:00-23.59

RTTY

07.11.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.11.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

14.11.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.11

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

18.11.

YL VHF Contest

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.11.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

25.-26.11.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

CW

28.11.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

 

 

DETSEMBER 2023

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.12.

ES LL KV 9. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

05.12.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.12.

ES käsivõtmevõistlus 4. etapp

07:30-08:14

CW

09.-10.12.

ARRL 10 Meter Contest

00:00-23:59

CW,SSB

12.12.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

14.12.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

19.12.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.12

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

26.12.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

* Aeg võistluste korral näitab millal saab logisse märkida esimese ja millal viimase lubatud side!