Alates 1.septembrist 2017 on ka Eesti amatööridel (A ja B klassidel) õigus tööada 60m lainealal. Meile on praegu eraldatud sagedusvahemik 5351,5 kuni 5366,5 kHz, lubatud võimusus 15W EIRP, kasutatavad tööliigid peavad mahtuma 500Hz riba sisse. Loodetavasti saame tulevikus sagedusala laiendada ja ka võimsust suurendada.

Head sidelemist!

ERAÜ juhatus
  

Sügisene rahvusvaheline võistlushooaeg on täies hoos - CQWW DX SSB Contest on juba toimunud ja CW osa kuu lõpus veel ees! Tutvu ka uuendatud CQWW DX Contesti Baltimaade võrdlustabelitega ja vali omale sobiv võistlusklass! Tabelis on kindlasti parandamisruumi. Meenutame ka, et võistluste aruannete esitamise tähtaeg on 5 päeva!

Vaata edetabeleid siin:      CQWW SSB       CQWW CW

Edukat võistlemist!   

LL toimkond

Eesti LL KV 2021. a sügishooaeg on alanud, esimene sügise etapp toimus 4.septembril, järgmine juba eeloleval laupäeval, 2.oktoobril. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Edukat võistlemist!

LL toimkond

Üldist:


Juhendid: 

LL-võistlused:

ES jaamade LL edetabelid

       NB! Uus Eesti LL edetabelite keskkond, mida saad ise hallata - VAATA SIIN!

       Alljärgnevad tabelid sisaldavad vanemat teadaolevat infot, mida kutsume ülaltoodud keskkonnas kaasajastama!

 

Jutunurk: