Eesti raadioamatööri kalender 2021

JAANUAR 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.01.

ES LL KV 1. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

05.01.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

10.01.

NRAU Baltic Contest

06:30-08:29

SSB

10.01.

NRAU Baltic Contest

09:00-10:59

CW

12.01.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

14.01.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

19.01.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.01.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

26.01.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

30.-31.01.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

CW

  

VEEBRUAR 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.02.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

06.02.

ERAÜ Talvepäev

algus 11:00 EA

veebiseminar

09.02.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.02.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

13.02.

ES LL KV 2. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

13.-14.02.

CQ WW RTTY WPX Contest

00:00-23:59

RTTY

16.02.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

18.02.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

20.-21.02.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

CW

23.02.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

27.-28.02.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

SSB

  

MÄRTS 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.03.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

06.03.

ES LL KV 3. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

06.-07.03.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

SSB

09.03.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.03.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

13.03.

ES käsivõtmevõistlus 1. etapp

06:00-06:44

CW

16.03.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

18.03.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

20.-21.03.

Russian DX Contest

12:00-11:59

CW,SSB

23.03.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

27.-28.03.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

SSB

  

APRILL 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.04.

ES LL KV 4. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

06.04.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.04.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.04.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.04.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.04.

ES Open HF Championship

05:00-08:59

CW,SSB

20.04.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

24.04.

ERAÜ üldkoosolek

 

edasi lükatud

27.04.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

  

MAI 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.05.

ES LL KV 5. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

04.05.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.05.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.05.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.05.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.05.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

22.-23.05.

Baltic Contest

21:00-01:59

CW,SSB

25.05.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

29.-30.05.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

CW

  

JUUNI 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.06.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

05.06.

ES LL välipäev

13.00-14.29

CW,SSB

08.06.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.06.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.06.

ES käsivõtmevõistlus 2. etapp

05:00-05:44

CW

15.06.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.06.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

19.-20.06.

IARU REG1 50MHz Contest

14:00-13:59

CW,SSB, FM

22.06.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 JUULI 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.-04.07.

ERAÜ 58. suvine kokkutulek

 

Ida-Virumaa

06.07.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.07.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.-11.07.

IARU HF Championship

12:00-11:59

CW,SSB

13.07.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.07.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.-18.07.

ES ULL Välipäev

erinevad tuurid

CW,SSB,FM

20.07.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

24.-25.07.

IOTA Contest

12:00-11:59

CW,SSB

27.07.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

   

AUGUST 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.08.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

07.08.

European HF Championship

12:00-23:59

CW,SSB

10.08.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.08.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.-15.08.

WAE DX Contest

00:00-23:59

CW

14.08.

LY VUSHF Contest

17:00-22:59

CW,SSB,FM

17.08.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

19.08.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

24.08.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

28.-29.08.

WW Digi DX Contest

12:00-11:59

FT4,FT8

   

SEPTEMBER 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.09.

ES LL KV 6. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

04.-05.09.

IARU REG1 VHF Contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

07.09.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

09.09.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.09.

ES käsivõtmevõistlus 3. etapp

05:00-05:44

CW

11.-12.09.

WAE DX Contest

00:00-23:59

SSB

14.09.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.09.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.-19.09.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

CW

21.09.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

25.-26.09.

CQ WW RTTY DX Contest

00:00-23:59

RTTY

28.09.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

   

OKTOOBER 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.10.

ES LL KV 7. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

02.-03.10.

IARU REG1 UHF/Microwave contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

05.10.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

09.-10.10.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

SSB

12.10.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.10.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.-17.10.

Worked all Germany Contest

15:00-14:59

CW,SSB

16.-17.10.

Scouts Jamboree On The Air (JOTA) activity

 

 

19.10.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

21.10.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

26.10.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

30.-31.10.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

SSB

 

 NOVEMBER 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.11.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

06.11.

ES LL KV 8. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

06.-07.11.

WAE DX Contest RTTY

00:00-23.59

RTTY

09.11.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.11.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

13.11.

YL VHF Contest

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.11.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

18.11

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

23.11.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

27.-28.11.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

CW

 

 DETSEMBER 2021 

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.12.

ES LL KV 9. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

07.12.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.12.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

11.12.

ES käsivõtmevõistlus 4. etapp

07:30-08:14

CW

11.-12.12.

ARRL 10 Meter Contest

00:00-23:59

CW,SSB

14.12.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.12

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.12.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

28.12.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

   

* Aeg võistluste korral näitab millal saab logisse märkida esimese ja millal viimase lubatud side!