ES-QTC

ES-QTC on ERAÜ ametlik trükitud ja elektroonne infoväljaanne, mis kajastab Eesti raadioamatööride igapäevaseid tegemisi, jagab tehnilist teavet ning näpunäiteid konstruktoritele, samuti võistlusinfot ja ERAÜ poolt korraldatavate võistluste tulemusi, avaldab Eesti edetabeleid jms, samas vaatab tihti ka ajas tagasi – et talletada kirjasõnas seda, kuidas oli, kui …

Seega, ES-QTC on Eesti raadioamatööride oma häälekandja, mis on just nii huvitav, kui huvitavaks me ta ise teeme!

Kaastööd kõikidelt amatööridelt on alati oodatud, palume materjal saata aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

ES-QTC materjalide laekumist ja QTC koostamist koordineerib toimetajana Arvo Pihl, ES2MC, häälekandja vastutav väljaandja on Vahur Leemets, ES4BO. 2001 a. viimasest numbrist alates levib ES-QTC ka elektroonsel kujul. Trükinumbriga samaaegselt toimetatakse ka Acrobat PDF versioon ning tehakse see saadavaks soovijatele meie kodulehe kaudu.
 

Paberkandjal QTC saamiseks palume saata oma vastav sooviavaldus e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , märkides kindlasti ära kohaletoimetamise postiaadressi. Lisaks on teretulnud kõikvõimalikud piirkondlikud mitme peale tellimise võimalused, millega hoiame kokku ühingu raha!


Vastavalt ERAÜ 2012.a. üldkoosoleku otsusele muutus alates 2012. aastast ES-QTC väljaandmise sagedus - senise kahe numbri asemel antakse kalendriaastas välja üks, aastat kokkuvõttev ning mahukam trükis. 2012. aasta tõi kaasa veel ühe uuenduse - väljaande elektroonne versioon hakkas ilmuma värvilisena!


ES-QTC ilmunud numbrite arhiiv:alt

 

 

ES-QTC arhiiv ERAÜ foorumis asub siin.

Viimati uuendatud Teisipäev, 28 August 2018 16:53